Dane Kontaktowe

Job Center Poland Premium Sp. z o.o.

ul. Hoża 86/410
00-682 Warszawa
tel. +48 531 398 680

biuro@jcpp.pl
https://www.facebook.com/JobCenterPolandPremium/

NIP: 7831732040
KRS: 0000581682

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź bezpośrednio od nas, zadzwoń lub wyślij wiadomość przez formularz. Zwykle jest to najszybszy sposób na uzyskanie odpowiedzi.

  CO O NAS MÓWIĄ

  REFERENCJE

  Dzięki usłudze leasingu pracowników, uporałem się z notorycznym problemem braku fachowców na moich budowach. W ciągu kilku dni od zgłoszenia zapotrzebowania na konkretnych pracowników, koordynator dostarczał mi na miejsce budowy kompletna ekipę. Na początku się bałem pracowników z Ukrainy bo nie wiedziałem czy się sprawdzą, ale już po pierwszych kilku dniach przekonałem się co to znaczy dobry fachowiec, który jest zdeterminowany do pracy. Dodatkowo pozostałe moje ekipy remontowo-budowlane widząc jak wydajnie pracują pracownicy wynajęci z Job Center Poland zwiększyli swoją wydajność. Bardzo dobra relacja jakości do ceny za godzinę pracy. Płacę za fizycznie przepracowane godziny, a za pracowników dostaję fakturę VAT, która w całości stanowi mój koszt.

  Krzysztof Sienicki
  Właściciel firmy budowlanej

  Jeszcze nigdy w życiu nie widziałem tak pracowitych i dokładnych pracowników jak Ci których wynajmuję z firmy Job Center Poland. Specjaliści najwyższych lotów, pracujących na korzystnych stawkach. Polecam każdemu kto prowadzi firmę bez względu na branżę wynajem pracowników z JCPP sp. z o.o.

  Karol Trybulski
  Właściciel BeeApp

  Bardzo dobrzy fachowcy, pracujący sumiennie, solidnie i sprawnie. Dzięki wynajmowi pracowników nie muszę martwić się zwolnieniami lekarskimi, kosztami ZUS etc… Na koniec miesiąca dostaje faktury i płacę tylko za faktycznie przepracowane godziny. Rewelacyjny serwis i naprawdę wykwalifikowana, wyselekcjonowana kadra pracowników. Odkąd zatrudniam pracowników z Ukrainy wszystkie kontrakty kończymy przed czasem, dzięki temu moja firma zarabia więcej i szybciej. Polecam

  Marcin Książak
  Przedsiębiorca M&C GROUP